logo

Evolution Label

logo Co děláme?

Zdravím vás milí uchazeči. V tomto textu bychom vás chtěli v kostce obeznámit o tom kdo jsme a o jaký projekt se jedná.

Jsme mladá generace nadšených a odhodlaných umělců, kteří chtějí expandovat se svojí prací do celého světa. Týká se to hlavně hudby.

Nicméně abychom si vydělali na kapitál pro hladký průběh celé věci, chceme nejprve expandovat v našem sortimentu služeb. Po zvukové stránce máme vše zajištěné. Po té vizuální ovšem zatím ne. Spolupráce by byla samozřejmě trvalá. Nehodláme od projektu upustit, jakmile vyděláme dostatek peněz na kampaně. Svět se totiž točí okolo videoklipů, nikoli tracků.

Máme k dispozici kvalitní nahrávací studio a s ním i kvalitního beatmakera, technika, dj, ale hlavně spolehlivého a věrného přítele. A přesně takového člověka hledáme do týmu. Člověka, kterému budeme moci důvěřovat a kooperovat s ním, jako bychom byli jeden organismus.

Celá věc je propletena několika obory, které spolu musí fungovat jako ozubená kola ve stroji. V souladu a ku prospěchu celku, nikoli jednotlivce. Nefungujeme na principu dělání jedné věci stále dokola, s tím že to jednou vyjde. Zapojili jsme do procesu marketing, skrze který hodláme do světa sofistikovaně prorazit. Na takovou věc hledáme lidi, kteří se nikdy nevzdávají. Mají ve svých cílech jasno a dělají to co umí ne proto, aby si jen vydělali nějaký ten cash, ale hlavně proto že je jejich tvorba naplňuje.

logo O co půjde v první fázi?

Spojit audio, video a marketing, k účelům tvorby a distribuce reklamních spotů na tuzemském trhu společnostem, které se potřebují zviditelnit. Touto cestou hodláme vydělat na budoucí expanzi do ciziny. Jakmile dosáhneme požadovaného zisku, přesuneme se do druhé fáze.

Step 2 se bude týkat pouze audio-vizuální tvorby v hudebním průmyslu, tudíž hledáme kameramana/střihače/grafika umělecky založeného. Nesháníme zaměstnance, ale člověka s živností. Vzhledem k tomu, že chceme aby naše spolupráce fungovala co nejlépe, uchazeč by měl být z Prahy či okolí, abychom se mohli pravidelně scházet a pracovat na projektu společně.

Co se týká praxe, nemusíte být profesionál z oboru. Prioritou je, aby vás bavilo se sebezdokonalovat a jednou se profesionálem zákonitě stanete. V našem týmu netolerujeme násilí ať už fyzické nebo verbální.

Preferujeme v tomto ohledu pouze, konstruktivní kritiku, naslouchání si navzájem a inovativní přístup. A hlavně, se nebát říct svůj pohled na věc. Víc hlav, víc ví a pokud spolu máme jít do něčeho takového, je třeba abychom dokázali komunikovat ať už se nám náš názor zdá jakkoli hloupý. Nikdy nevíte. V jednu chvíli hloupý nápad a v druhou, geniální plán.

Naše projekty nejsou hobby. Tudíž člověk musí obětovat svůj osobní komfort (volný čas), aby se na projektu mohl podílet. Takzvaně dělat něco navíc. Není to sranda vybudovat kvalitní business, nicméně vytrvalost a odhodlanost se ve světě platí zlatem. A my jsme schopni v sestavě kterou v současnosti máme, se na ten světový trh dostat.

Všichni co jsme v tuto chvíli do projektu zapojení, máme zkušennosti v našich oborech cca 5-10 let. Víme co chceme a jak toho docílit. Pro účast ve výběrovém řízení, od vás požadujeme strukturovaný životopis a průvodní dopis, který nám napoví něco víc o vás samotných. Dále ukázku tvorby, kterou můžete do mailu poslat ve formě odkazu. Poté se vám během měsíce ozveme a domluvíme si s vámi videokonferenci.

Přejeme hodně štěstí a budeme se na vás těšit. S pozdravem, Evolution Team.

Vaše CVs a ostatní materiály, nám zasílejte na e-mailovou adresu info@evolution-label.eu. Nebo nás kontaktujte pomocí našeho kontaktního formuláře

logo